18.2 C
Skopje
Sunday, April 21, 2019

Aida Doci arrin famë edhe në Azerbajxhan

Aida Doci mund të themi se ka pasur një vit të suksesshëm në industrinë e muzikës. Këngëtarja ka sjell një numër të madh të projekteve,...

Përfundoi në psikiatri shkaku i substancave narkotike, Baby G flet tregon të vërtetën

Gjatë ditëve të kaluara u raportua se ishte arrestuar këngëtarja Gordana Latifi, e njohur si Baby G. Kjo e fundit përfundoi në repartin e psikiatrisë...

Lady Gaga do të paraqitet në Oscars vetëm nëse nominohet në ndonjë kategori

Artisten pritet ta shohim me një super paraqitje duke performuar në kolonën zanore të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscars. Këtë e ka pohuar gjatë...

Arilena Ara publikon këngën e re “I’ll Give You My Heart”, vjen në skena...

Vetëm pak ditë pasi publikoi klipin e këngës “Last train to Paris”, këngëtarja shqiptare, Arilena Ara, ka publikuar tjetër këngë të rem e klip. Bëhet...

Gjiko: Secilit reper që ka mbijetuar në rep mbi pesë ose shtatë vjet, ia...

Rivaliteti në muzikë, e sidomos në rep, është shumë i theksuar edhe në skenën tonë muzikore. Mirëpo, ka edhe reperë që kanë fituar respektin e...

Episodi i 148-të i “O Sa Mirë”: Skena të mbushura me humor dhe argëtim...

Për shikuesit e shumtë të serialit televiziv, “O Sa Mirë”, është lansuar episodi i 148-të me radhë. Profesoresha e rikthyer, Jana Hajdari, po vazhdon t’ua...

Ariana Grande e pranon se ka probleme me shëndetin mental

Këngëtarja e njohur, Ariana Grande, është vlerësuar lart për sinqeritetin e treguar në intervistën e dhënë së fundmi në BBC. Ajo foli hapur duke treguar...

Kidda thotë se ka refuzuar Tunën për bashkëpunim (video)

Reperi i ri, Kidda, ka bërë pohime interesante në paraqitjen e fundit televizive. Ai në emisionin NIN në Klan Kosova foli për karrierën dhe...

Beatrix Ramosaj me video atraktive nga Parisi, vë në pah fizikun dhe gjoksin e...

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, ka kohë që nuk është shumë aktive në muzikë. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale,...

Yllka Kuqi vjen me ‘A thua’ (video)

Edhe një projekt i ri muzikor i është bashkuar numrit të madh të këngëve që janë sjell gjatë këtij viti. Së fundi, edhe Yllka Kuqi...
- Advertisement -

Me te komentuara

Autobusi me turistë gjermanë del nga rruga, 29 të vdekur dhe 27 të lënduar...

Të paktën 29 vetë kanë gjetur vdekjen pasi një autobus që transportonte turistë gjermanë u rrëzua nga një rrugë dhe u përmbys...

Fjalimi i Albin Kurtit: Opozitë e fortë, por duhet ndryshim

“Jemi një opozitë aq e fuqishme, sa mund të vëmë në vështirësi çdo qeveri, në nivel qendror apo lokal”.  Ky ishte mesazhi që përcolli kryetari...

Dibër, 55 cm dëborë, bllokohen rrugët malore

Gjatë pasdites së kësaj të diele reshjet e dëborës janë bërë të dendura në zonat verilindore. Rrugët nacionale janë të hapura, por në Dibër një...