Rita Ora me bluzë transparente vë në pah gjoksin e saj

0
57

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të promovojë albumin e saj të ri “Phoenix”.

Këngët e tij albumi janë bërë shumë të pëlqyera nga fansat, në veçanti hiti “Let you love me”.

Rita Ora (Foto: Joe Maher/Getty Images/Guliver)

Rita është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga aktivitetet e saj muzikore.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi mjaft atraktive, ku shfaqet mes fansash ndërsa ishte e veshur me një bluzë transparente.

Rita Ora vë në pah gjoksin atraktiv (Foto: Rita Ora/InstaStory)

Ajo ka vënë në ah gjoksin e saj tërheqës, ndërsa flokët e gjata bionde bënin dukjen e saj edhe më atraktive.

Përndryshe, Rita së fundmi ka performuar në koncertin e “Jingle Ball”, të organizuar nga Capital FM.

Rita Ora (Foto: Joe Maher/Getty Images/Guliver)

Ora renditet si një ndër artistet më të suksesshme britanike të vitit, teksa arriti që të sjellë albumin e saj të dytë pas gjashtë vitesh, që nga koha kur solli albumin e saj të parë.

Rita Ora (Foto: Joe Maher/Getty Images/Guliver)

Rita Ora