Përfundoi në psikiatri shkaku i substancave narkotike, Baby G flet tregon të vërtetën

0
57

Gjatë ditëve të kaluara u raportua se ishte arrestuar këngëtarja Gordana Latifi, e njohur si Baby G.

Kjo e fundit përfundoi në repartin e psikiatrisë të QKUK-së pasi që e kishte tepruar me substanca narkotike.

Këngëtarja ka reaguar për herë të parë rreth këtyre lajmeve përmes llogarisë personale në Instagram.

Ajo ka pohuar se asgjë nuk ka të vërtetë dhe se është duke darkuar me të atin dhe ka sharë mediat.

Në këtë mënyrë, Baby G hedh poshtë lajmin dhe tregon se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndryshe, artistja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim.