Nepsi i shtatzënisë: Adelina Tahiri zbulon ushqimin e preferuar

0
2887

Foto e Adelina Tahirit dhe bashkëshortit të saj, Serjoza Markov teksa ndodheshin në një klinikë gjinekologjike bëri xhiron e rrjetit javën e kaluar kur nisën edhe lajmet për shtatzëninë.

“Prive” së fundmi zbuloi se lajmi për shtatzëninë e Adelinës është i vërtet dhe këngëtarja ndodhet në muajt e parë të pritjes së ëmbël.

Adelina ditët e fundit ka qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale dhe siç shihet në këtë periudhë të ëmbël, këngëtarja ka neps për fruta, e sidomos frutin e pasionit.

Adelina nuk ka postuar ende asnjë foto të plotë të trupit, por vetëm foto të fytyrës duke i lënë kuriozë fansat si duket gjatë pritjes së ëmbël.

LEAVE A REPLY

Ju lutem lini komentin tuaj
Ju lutem shkruani emrin ketu