Brenda shtëpisë së Arbana Osmanit, moderatorja nuk harron as atje profesionin

0
5311

Megjithatë mbrëmjen e djeshme një foto e postuar nga Arbana në Instagram zbuloi një pjesë të shtëpisë së saj, që nuk e kishit parë më herët.

Moderatorja shfaqet me një mikrofon lodër duke kënaqur djalin e saj Jonin dhe një vajzë të vogël të cilët po e shohin me ëndje, transmeton xing.Në foto menjëherë të shkon syri tek ambienti modern, karriget e verdha, kuzhina.

Ndërsa në një foto të publikuar pak kohë më parë ku shfaqej me Xhemin, Arbana ka zbuluar pjesën tjetër të dhomës së ndjenjes

Por edhe në fotot me Jonin moderatorja ka zbuluar ambiente nga shtëpia duke i shuar kështu paksa kureshtjen publikut.

LEAVE A REPLY

Ju lutem lini komentin tuaj
Ju lutem shkruani emrin ketu